Taśma do podtrzymania biustu

11 December 2023 • Clodi
Taśma do podtrzymania biustu

Dziś zajmiemy się Taśmą do Biustu. Dowiemy się do czego służą, w jakich sytuacjach się najlepiej sprawdzą, jak ją nosić i dla kogo taśma do potrzymania biustu jest.

Taśma do potrzymania biustu ma za zadanie optycznie go wymodelować i unieść, sprawdza się zarówno przy dużym, jak i małym biuście. Taśma do potrzymania biustu, można powiedzieć, że jest alternatywą do biustonoszy tradycyjnych, jak i samonośnych.

Taśmy do biustu, mają właściwości oddychające i dobrze się dopasowują do naszego ciała, oraz jego ruchów. Taśmy są samoprzylepne, wodoodporne, skutecznie podtrzymują piersi nawet kilka godzin.

Jest to produkt jednorazowy w użyciu, ale warto, gdy zależy Ci na perfekcyjnym wyglądzie i komforcie. Co warto podkreślić taśma do biustu jest niewidoczna pod ubraniem, bo przeważnie ma ona odcień ciała. Taśma do potrzymania biustu sprawdza się do wszystkich strojów, a zwłaszcza do tych bardzo wymagających.

Tak więc jeśli masz bluzki, sukienki czy topy z głębokimi dekoltami z przodu czy z tyłu, odkryte ramiona, taśma sprawdzi się zawsze, aby unieść i podtrzymać Twój biust.

Taśma do biustu – Jak używać

Przed aplikacją taśm do modelowania biustu powinno się wykonać próbę alergiczną.

O skuteczności decyduje właściwy sposób klejenia, musimy pamiętać o odpowiednim przygotowaniu skóry.

  1. Skóra powinna być umyta i dobrze osuszona, pamiętajmy, aby nie używać kosmetyków natłuszczających (możemy przetrzeć wacikiem ze spirytusem).
  2. Zaczynamy naklejanie Taśmy od dołu piersi, a kolejne paski taśmy kleimy równolegle do pozostałych, tak aby krawędzie nie nakładały się na siebie. Ewentualne zgrubienia mogą być widoczne pod cieńszymi i bardziej delikatnymi materiałami. Do osłony sutków wskazane jest użycie osłonek na brodawki, które zabezpieczą, delikatne i wrażliwe miejsce przed bezpośrednim przyklejeniem taśmy.
  3. Najłatwiejszym i skutecznym sposobem na bezpieczne i bezbolesne ściągnięcie taśmy ze skóry jest wcześniejsze nałożenie na nie olejku, oliwki dla dzieci, a następnie odczekanie 15-20 min. Po tym czasie delikatnie i powoli odklejamy taśmę, możemy to robić pod ciepłym prysznicem, który ułatwi usunięcie taśmy. NIGDY nie zdzieraj taśmy na siłę!

Sposoby klejenia taśmy

  1. Poziomy: łączymy obie piersi (kreacje z odkrytymi ramionami czy plecami)
  2. Pionowy: efekt podniesienia i zebrania (głębokie dekolty w literkę V)

To są takie dwa podstawowe sposoby, ale obie te metody możemy modyfikować, wszystko zależy od Ciebie i Twoich potrzeb.

Miłego dnia Wam życzę :)

Clodi to sklep internetowy oraz salony stacjonarne z ekskluzywną bielizną dla kobiet i mężczyzn. Szeroki asortyment bielizny cenionych, znanych na całym świecie marek. Doświadczeniem i wiedzą o brafittingu i bieliźnie, które nabyliśmy podczas wieloletniej pracy w branży i chcemy dzielić się z Wami na tym blogu

Specjalnie dla Ciebie

załóż konto i zyskaj

CLUB CLODI

STAŁY RABAT -5% 

i niespodzianka urodzinowa

ZAŁÓŻ KONTO

*szczegóły dostępne w regulaminie