Seksowny strój na Halloween czy do sypialni?

23 październik 2023 • Clodi
Seksowny strój na Halloween czy do sypialni?

Halloween obchodzony 31 października stał się już popkulturą. Kojarzone ze świętem zmarłych, gdyż wierzono, iż w tym dniu zaciera się granica między życiem a śmiercią. Nie wszyscy jednak wiedzą, że to również dzień upamiętniający zakończenie letnich zbiorów i początek zimy.

W połowie XXI wieku Halloween zapisało się jako święto duchów, pomarańczowych dyni, nocnych zabaw i kolorowych parad, w których uczestnicy przebrani są w stroje Halloween. Niezależnie od tego czy ten dzień spędzimy ze znajomymi na gorącej imprezie czy w zaciszu domowym przyda się przebranie Halloween.

Wybierzmy zacisze domowe kierunek sypialnia. Gdyż to właśnie w tym miejscu strój Halloween może być seksowny, ekscytujący i niepowtarzalny. W ofercie możemy znaleźć kostiumy Halloween, które rozgrzeją niejednego księcia Dracule - (tego domowego). Seksowny strój Halloween, którym jest drapieżna diablica, kuszący anioł śmierci czy ponętny czarny kot zapewnią upiornie gorący wieczór.

Drogie Panie tak naprawdę to piękna bielizna podkreślająca nasze atuty czy body koronkowe, satynowy szlafrok otulający naszą kobiecość też może zaistnieć jako przebranie Halloween, zadbajmy o dodatki, które dodadzą pikanterii naszemu przebraniu. W zależności od koncepcji naszego wyjściowego stroju uruchamiamy wyobraźnię i wyszukujemy dodatki Halloween.

Do seksownego bodystocking dodamy opaskę z rogami czy uszkami nabierzemy ponętnej drapieżności, koronkowa bielizna, którą ozdobi ażurowa opaska na oczy, a całość dopełnią czarne długie rękawiczki to taki strój Halloween przeszyje partnera tajemniczym niepokojem.

Różnego rodzaju pasy do pończoch, skórzane pasy, obroże, kajdanki, łańcuszki pomogą zostać dziewczyną Frankensteina. Po prostu zabawa Drogie Panie jeszcze raz zabawa, dobry humor to jest najważniejsze co powinno nas inspirować! Bawmy się szalejmy kostiumy Halloween wprowadźmy również do sypialni.

Clodi to sklep internetowy oraz salony stacjonarne z ekskluzywną bielizną dla kobiet i mężczyzn. Szeroki asortyment bielizny cenionych, znanych na całym świecie marek. Doświadczeniem i wiedzą o brafittingu i bieliźnie, które nabyliśmy podczas wieloletniej pracy w branży i chcemy dzielić się z Wami na tym blogu

Specjalnie dla Ciebie

załóż konto i zyskaj

CLUB CLODI

STAŁY RABAT -5% 

i niespodzianka urodzinowa

ZAŁÓŻ KONTO

*szczegóły dostępne w regulaminie