FORMY PŁATNOŚCI W CLODI

Płatności online Przelewy24

• Natychmiastowa płatność przelewem bankowym. 

Wygodny, szybki i bezpieczny przelew bankowy online. 

Przelewy24 to system płatności internetowej, który pozwala na dokonanie błyskawicznego przelewu w sieci. System ten spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa: PCI Complient i McAffe Secure.

Wybierając tę opcję możesz skorzystać z szybkiego przelewu przez platformę Twojego banku. Przelewy24 to bezpieczna oraz szyfrowana płatność z kilkunastu banków. Opcja pozwala zaksięgować wpłatę automatycznie w kilka do kilkunastu minut od dokonania przelewu.

• Karta kredytowa - możliwa jest również płatność kartą kredytową VISA i MasterCard.

Przelewy24.pl – operatorem Przelewy 24.pl oraz kart płatniczych spółka PayPro S.A. Agent Rozliczeniowy z siedzibą w Poznaniu (adres siedziby: ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań), wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

Płatność za pobraniem

Płacisz kurierowi za paczkę przy jej odbiorze. Płatność za pobraniem jest możliwa jedynie w gotówce, nie ma możliwości płatności kartą.

Płatność przelewem bankowym

Jeśli wybrałeś płatność przelewem, możesz wykonać tradycyjny przelew na nasze konto, w tytule płatności wpisując numer zamówienia. Płatności dokonaj w Twoim banku albo za pomocą systemu płatności internetowych.

Zamówiony przez Ciebie towar wysyłamy natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.

DANE DO PRZELEWU:
AMANDA P.H.
KONTO BANKOWE
ALIOR BANK Spółka Akcyjna
41 2490 0005 0000 4530 3572 1049

W tytule należy wpisać numer zamówienia oraz imię i nazwisko. 

Zamówienia nieopłacone do 7 dni kalendarzowych zostają anulowane.

Specjalnie dla Ciebie

załóż konto i zyskaj

CLUB CLODI

STAŁY RABAT -5% 

i niespodzianka urodzinowa

ZAŁÓŻ KONTO

*szczegóły dostępne w regulaminie