CLODI to salony z ekskluzywną bielizną. U nas każda kobieta poczuje się wyjątkowo. Wyróżniamy się szerokim asortymentem bielizny światowych i cenionych marek. Oferta CLODI dostosowana jest do aktualnych trendów w modzie i potrzeb Klientek. Niepowtarzalne wzory, bogate kolory oraz delikatność materiału i subtelne koronkowe wykończenia przyciągają uwagę pań, które cenią wygodę oraz elegancję. To w naszej bieliźnie każda kobieta poczuje się zmysłowo i seksownie.
CLODI to Salony Profesjonalnego Brafittingu. To miejsca w których, w miłej atmosferze i dzięki wiedzy oraz doświadczaniu brafitterek przeżyjesz Stanikową Metamorfozę. 

Nasze motto noś piękną i niebanalna bieliznę, by czuć się wyjątkowo każdego dnia.

Kobiece piękno jest dla nas bardzo ważne. Akceptacja samej siebie to już początek drogi do sukcesu. Dzięki pomocy naszych ekspertek brafittingu kobiety odnajdują u nas pewność siebie i zadowolenie z tego jak wyglądają. Odpowiednia bielizna to dla kobiety coś więcej niż tylko dodatek. Wpływa na to, jak wyglądamy, jak się czujemy i dba o nasze zdrowie.

Bielizna powinna być dodatkowo wisienką na torcie każdej stylizacji. Trafnie dobrana pod względem kolorów, tkanin, koronki jest kwintesencja kobiecości. Widoczne kolorowe ramiączko, haftowana miseczka czy elementy dekoracyjne wszystko to sprawia że stylizacja naszych klientek zmienia się i nabiera charakteru.

CLODI premium lingerie to:

  • profesjonalny dobór bielizny
  • szeroka gama prestiżowych światowych marek bielizny damskiej, męskiej, mody plażowej
  • zakupy stacjonarne w 16 salonach w Polsce

Specjalnie dla Ciebie

załóż konto i zyskaj

CLUB CLODI

STAŁY RABAT -5% 

i niespodzianka urodzinowa

ZAŁÓŻ KONTO

*szczegóły dostępne w regulaminie