X mitów na temat stringów

12 sierpień 2022 • Clodi
X mitów na temat stringów

Stringi damskie to od lat jeden z najpopularniejszych modeli majtek. Mimo, iż są seksowne, to dość kontrowersyjne – charakteryzuje je mocno wycięta część pośladkowa przez co mają zarówno rzesze fanek, jak i przeciwniczek. W dzisiejszym wpisie dowiedzie się między innym czy noszenie stringów jest zdrowe i kiedy najlepiej ich nie nosić.

Czy noszenie stringów jest zdrowe?

Pewnie wiele z Was zastanawia się, czy można nosić stringi bez obaw o zdrowie? Otóż opinia ginekologów jest jednoznaczna, stwierdzają bowiem, iż ich długotrwałe noszenie może być szkodliwe dla zdrowia. Jednak do wielu kobiet ten argument nie przemawia, bo to właśnie w stringach czują się seksownie i uwodzicielsko.

FIGI OBSESSIVE GIULLY

Kiedy najlepiej stringów nie nosić?

Na pewno nie zakładaj ich podczas treningu, gdyż jest to mało wygodny model majtek i dodatkowo może krępować ruchy a poza tym sportowe ubrania są zwykle ze sztucznych materiałów i wysiłek fizyczny sprawia, że się pocimy a to prosta droga do infekcji intymnych! Stringi nie są również dobrym wyborem w trakcie miesiączki, gdyż w tym czasie rośnie pH pochwy, co sprawia, że łatwiej o namnażanie bakterii.

FIGI EWA BIEN JASMIN C322

Jaki model stringów wybrać?

Jak już zdecydujemy się na wybór stringów, to przede wszystkim kierujmy się wygodą i sprawdźmy skład - wybierajmy te wykonane z naturalnych materiałów, a nie sztucznych. Ważnym elementem przy wyborze każdych majtek jest rozmiar - starajcie się wybrać odpowiedni dla siebie i nie kierujcie się danym rozmiarem, bielizna to najważniejsza część garderoby, więc musi leżeć idealnie.

FIGI EWA BIEN AISHA C202

Czy to oznacza, że mamy całkowicie zrezygnować ze stringów?

Na to pytanie musicie odpowiedzieć sobie same, to każda z nas zna swoje ciało najlepiej i wie w czym czuję się dobrze a w czym niekoniecznie. 

Zapraszamy do naszych salonów stacjonarnych jak i sklepu internetowego, mamy szeroki wybór stringów i nie tylko :)

Clodi to sklep internetowy oraz salony stacjonarne z ekskluzywną bielizną dla kobiet i mężczyzn. Szeroki asortyment bielizny cenionych, znanych na całym świecie marek. Doświadczeniem i wiedzą o brafittingu i bieliźnie, które nabyliśmy podczas wieloletniej pracy w branży i chcemy dzielić się z Wami na tym blogu

Specjalnie dla Ciebie

załóż konto i zyskaj

CLUB CLODI

STAŁY RABAT -5% 

i niespodzianka urodzinowa

ZAŁÓŻ KONTO

*szczegóły dostępne w regulaminie