Kolorowa bielizna zamiast klasycznych kolorów

20 listopad 2022 • Clodi
Kolorowa bielizna zamiast klasycznych kolorów

Kiedyś kobiety wybierały wyłącznie bieliznę czarną lub białą - tzw. klasykę, teraz mamy w tej kwestii dużo większy wybór niż przed laty. Nadal chętniej wybieramy tradycyjną kolorystycznie bieliznę, ale w ofercie mamy duży wybór kolorów jak i  pięknych kolorowych haftów.

Kolorowa bielizna nie musi być zakryta, odpowiednio wyeksponowana doda naszym stylizacją szyku i uroku. Różnorodność kolorystyczna ułatwia nam dopasowanie koloru bielizny do ubrania. Nie musimy już zakładać pod ciemne rzeczy czarnego biustonosza, a pod jasne-pastelowe białego. Teraz możemy znaleźć kolor bielizny, który współgra z naszą odzieżą.

Warto postawić na kolorową bieliznę. Ciekawe kolory i ładne kroje sprawią, że poczujemy się piękne,zmysłowe i wprawią nas w dobre samopoczucie. Pamiętajmy, że kolorowa bielizna nie jest zarezerwowana tylko na lato, nośmy ją przez cały rok.

Jeśli zmienisz bieliznę w swojej garderobie ze smutnej i szarej na coś weselszego, a jednocześnie odpowiednio dopasowanego do Twojej sylwetki, to na pewno poczujesz różnicę. Bielizna jest jak druga skóra, dlatego zadbaj o nią szczególnie, bo przy jej pomocy możesz dodać sobie energii, oraz zapewnić komfort na cały dzień.

Czy wiesz, że przez noszenie kolorowej bielizny możemy wyrazić nasz stan ducha? I tak np. czerwony doda Ci energii, pomarańczowy  wywoła radość i uśmiech, zielony będzie działać wyciszająco i uspokajająco.

Bawmy się kolorami :))

Clodi to sklep internetowy oraz salony stacjonarne z ekskluzywną bielizną dla kobiet i mężczyzn. Szeroki asortyment bielizny cenionych, znanych na całym świecie marek. Doświadczeniem i wiedzą o brafittingu i bieliźnie, które nabyliśmy podczas wieloletniej pracy w branży i chcemy dzielić się z Wami na tym blogu

Specjalnie dla Ciebie

załóż konto i zyskaj

CLUB CLODI

STAŁY RABAT -5% 

i niespodzianka urodzinowa

ZAŁÓŻ KONTO

*szczegóły dostępne w regulaminie