Jaki strój kąpielowy w ciąży wybrać? Kostiumy kąpielowe dla przyszłych mam

23 czerwiec 2021 • Clodi
Jaki strój kąpielowy w ciąży wybrać? Kostiumy kąpielowe dla przyszłych mam

Ciąża to wyjątkowy i piękny okres w życiu każdej kobiety, który wiąże się z ogromnym szczęściem i radością. Każda przyszła mama już od pierwszych chwil doskonale zdaje sobie sprawę, że w stanie w jakim się znajduje, musi dbać nie tylko o siebie, ale też o swoje przyszłe dziecko, i to zarówno pod względem fizycznym, jak i też psychicznym. Niezwykle ważne jest, aby w tym szczególnym dla nas(kobiet) czasie, nie rezygnować z przyjemności jaki daje nam wspólny wypoczynek, a tym bardziej wymarzony oraz wyczekiwany przez nas urlop. Nie wiesz, jaki strój kąpielowy w ciąży sprawdzi się najlepiej? Sprawdź modele, które dla Ciebie przygotowaliśmy!

Jaki strój kąpielowy w ciąży wybrać?

W okresie ciąży dobór odpowiedniej odzieży jest szczególnie ważny, gdyż może mieć on znamienny wpływ nie tylko na nasze samopoczucie, ale przede wszystkim na prawidłowy rozwój naszego dziecka. Jeżeli planujemy więc swój wymarzony urlop i zamierzamy korzystać z uroków kąpieli, warto zawczasu pomyśleć , jaki strój kąpielowy w ciąży będzie dla nas odpowiedni i czym powinnyśmy kierować się, przy jego odpowiednim doborze.

Strój kąpielowy dla ciężarnej powinien być nie tylko wygodny, łatwy do założenia oraz zdjęcia, ale także musi chronić ciążowy brzuszek, przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. Warto więc zwrócić szczególną uwagę z jakich materiałów jest on wykonany, a także, jaki krój będzie odpowiedni dla naszego etapu ciąży.

Jaki strój kąpielowy w ciąży?

Kostium kąpielowy Charmline Psychodelic Tiger 1590

Strój kąpielowy dla ciężarnej?

Kostium kąpielowy Feba F32B

Strój kąpielowy dla ciężarnej - must have w garderobie przyszłej mamy

Taki strój nie musi zakrywać ciężarnej od stop do głów, powinien jednak chronić ciążowy brzuszek przed nadmiernym działaniem promieni słonecznych, które mogą doprowadzić do nagrzania wód płodowych, a co za tym idzie przedwczesnych skurczów macicy oraz niebezpiecznego dla zdrowia i życia krwawienia. Z tego właśnie powodu modele typu bikini, nie są polecane kobietom w ciąży.

Tankini - idealny strój kąpielowy dla ciężarnej

Ciążowe stroje kąpielowe, to różnorodny zestaw modeli, z których zdecydowany faworytem jest tankini.

Strój kąpielowy w ciąży?

Kostium kąpielowy Miraclesuit Shoreline 6523636 Tankini

Wybierając właśnie taki rodzaj stroju, mamy gwarancję ogólnej wygody, bezpieczeństwa, a także nienagannej prezencji. Tankini, to strój kąpielowy polecany przede wszystkim na późniejsze etapy ciąży. Jego luźna konstrukcja pięknie podkreśla ciążowe krągłości , zapewniając przy tym maksimum komfortu, a do tego wygląda naprawdę uroczo. Bogata kolorystyka, różnorodność wzorów i modeli, to jedne z wielu zalet, tych jakże praktycznych strojów kąpielowych dla kobiet w ciąży.

Jaki strój kąpielowy dla ciężarnej?

Kostium kąpielowy Miraclesuit Vesuvio 6524060 Tankini Góra

Szeroka oferta strojów kąpielowych w salonach Clodi, ułatwi zakup odpowiedniego modelu kobietom w ciąży, a odpowiednio przeszkolona załoga, pomoże w doborze odpowiedniego rozmiaru.

Clodi to sklep internetowy oraz salony stacjonarne z ekskluzywną bielizną dla kobiet i mężczyzn. Szeroki asortyment bielizny cenionych, znanych na całym świecie marek. Doświadczeniem i wiedzą o brafittingu i bieliźnie, które nabyliśmy podczas wieloletniej pracy w branży i chcemy dzielić się z Wami na tym blogu

Specjalnie dla Ciebie

załóż konto i zyskaj

CLUB CLODI

STAŁY RABAT -5% 

i niespodzianka urodzinowa

ZAŁÓŻ KONTO

*szczegóły dostępne w regulaminie