BRAFITTING :

BRAFITTING - jest to perfekcyjne dopasowanie bielizny na każdą kobiecą figurę.
Przyniósł prawdziwą rewolucję! – pokazał, że 95% kobiet na świecie nosi źle dobraną bieliznę.
Jest absolutną nowością, zmienił wszystko co do tej pory wiedzieliśmy o bieliźnie!
BRAFITTING - DLACZEGO JEST BARDZO WAŻNY ?
To edukacja i potężna porcja wiedzy o tym jak traktować swój biust, akceptacja i świadomość jego posiadania.Biust jest sentencją kobiecości, to jak go traktujemy, jak dbamy, ubieramy -wpływa na to jak się czujemy i kim jesteśmy. Brafitting to ukłon w stronę kobiecości, prawdziwa radość z noszenia bielizny, odkrywanie na nowo swojej figury.Dbamyo pielęgnację i zdrowotną stronę biustu, jego kondycję, regenerację,jeśli jest zniszczony i osunięty.Prawidłowo dopasowana bielizna to dbałość o „zdrowie biustu”, właściwie podtrzymanie ciężaru wspomaga regenerację węzadeł Koopera (włókna tkanki łącznej) odpowiedzialnych za zawieszenie piersi.

ZMIENIAMY ZŁE NAWYKI
Kobiety nie są pogodzone z rozmiarem swojego biustu i jego kształtem. Kobiety się nie mierzą i dodają sobie rozmiaru.
Bez mierzenia od lat wybierają ten sam rozmiar, najczęściej za luźny pod biustem i za małą miseczkę. Ramiączka albo wiszą swobodnie na ramionach, albo wrzynają się boleśnie w ramiona powodując obciążenie kręgosłupa.Biust nie mieści się w miseczce, co powoduje deformację, a luźny obwód nie daje podtrzymania, powodując osuwanie się biustu w dół i pogorszenie jego jędrności.Można ten efekt poprawić przez perfekcyjne dopasowanie odpowiedniego modelu i rozmiaru biustonosza

Clodi.pl

WAZNE JEST POŁĄCZENIE RAMIĄCZEK, OBWODU I MISECZKI ( trzy elementy prawidłowego dopasowania bielizny)

RAMIĄCZKA – muszą być odpowiednio napięte, aby wspomagał podtrzymanie biustu w 20%.
Dobrze wyregulowane ramiączka nie dźwigają ciężaru piersi. Jeśli masz obciśnięte czerwone ślady lub taśma wrzyna się w ciało, to spróbuj najpierw zwiększyć ich długość. Jeśli to nie pomaga, zmniejsz obwód pod biustem. Zrób także niezawodny test: zsuń oba ramiączka i sprawdź, co się dzieje z biustonoszem. Dobrze dobrany powinien pozostać w tym samym miejscu. Ramiączka zsuwają się ciągle z ramion pomimo regulacji ich długości. Spróbuj zmniejszyć rozmiar pasa. Jeśli jest dobrany prawidłowo, zwróć uwagę na model bielizny. Niektóre biustonosze, jak na przykład bardotka, maja szerszy rozstaw ramiączek, wtedy najlepiej jest wypróbować inny model.

Clodi.pl

OBWÓD – musi być odpowiednio ścisły aby utrzymywał ciężar biustu w 80%.
Przyczyną źle dopasowanego biustonosza w większości przypadków jest niewłaściwy obwód pod biustem. Prawidłowo zmierzony jest punktem wyjścia dla określenia naszych wymiarów. To na nim, a nie na ramiączkach, czy miseczkach spoczywa zadanie stabilnego podtrzymania biustu/piersi/ Jak wykryć winowajcę? W biustonoszu idealnie dopasowanym pas powinien płasko przylegać do ciała na całej długości klatki piersiowej, na równej wysokości z przodu i z tyłu oraz dawać największe wsparcie dla biustu. Jeżeli zapięcie ucieka w kierunku karku, a pas przesuwa się na ciele, to obwód jest za luźny. W tej sytuacji wybierz mniejszy rozmiar pod biustem.

MISECZKA – musi być odpowiednio duża aby idealnie okalać biust, modelując na kulisty kształt. Jeśli Twoje piersi wylewają się dołem spod fiszbin, to najprawdopodobniej masz za luźny obwód pod biustem i za małą miseczkę. Fiszbiny powinny płasko leżeć na mostku i żebrach, otaczać całe piersi. Jeżeli wbijają się w ciało, koniecznie zmniejsz obwód i zwiększ rozmiar miseczki. Ustaw się bokiem do lustra i sprawdź, czy profil piersi jest gładki i nie wstaje ponad krawędź miseczki. Jeśli zauważysz efekt wylewania się biustu, fałdki pod pachami, koniecznie przymierz biustonosz z większymi miseczkami, tak aby pomieścił całą pierś.

NOWE KONSTUKCJE BIELIZNY I NOWE ROZMIARY

Uczymy jak prawidłowo założyć biustonosz, ustalamy prawidłowy rozmiar, szukamy takiej konstrukcji bielizny, która jest zaprojektowana z myślą o danej figurze.